CZYTAJ

Opowiadania

Efekt Polyanny

Dlaczego świat nie da Teo świętego spokoju? Jak głęboko chłopiec musi schować się w swojej skorupie, by nikt tam nie dotarł? Przecież zrobił wszystko, by nikogo nie potrzebować, stworzył dla siebie nawet… miłość. I będzie jej bronił do końca. Czy przetrwa?

Jeżeli podobał ci się film „Her” Spike’a Jonze’a, spodoba ci się ten cyber-romans. Opowiadanie zwyciężyło w konkursie literackim portalu „Nowa Fantastyka”.

CZYTAJ

Implant

Świat stoi na krawędzi cyber-rasowej rewolucji. Czy zwykłych ludzi zdominują ci bionicznie ulepszeni, tacy jak Jarosław Kostecki?

Centrum Warszawy 2112 roku, niczym beczka prochu, buzuje od masowych protestów, a Kostecki z przyjemnością podpali lont. Nie żeby obchodził go konflikt lub polityka, skądże. Zrobi to dla sportu. Nie wie jednak, że król we własnych oczach może być pionkiem w cudzych…

„Implant” to popcornowy cyberpunk: mocny konflikt napędzają ciekawe technologie, złe korporacje i rzecz jasna, dużo strzelania, pościgów i wybuchów :) Jeżeli lubisz lekką rozrywkę, to tekst dla ciebie.

Opowiadanie ukazało się w magazynie „Fantastyka Wydanie Specjalne” nr 1/2015, a później zwyciężyło w plebiscycie czytelników na „najlepsze opowiadanie polskie w 2015 roku”.

CZYTAJ

Drugie życie

Bronisław Sosnowski spieprzył wszystko i zapłacił za to najwyższą cenę. Wyrwał jednak od losu drugą szansę: ma dobę na to, by odkupić grzechy wobec rodziny i wyrównać rachunki z wrogami. Musi dopaść wszystkich, zanim dopadnie go… stwórca.

„Drugie życie” to zombie-story inna niż wszystkie. Mroczna i klimatyczna opowieść o odkupieniu, którego nie ma.

CZYTAJ

Gwiazdy z neonu

Jak może wyglądać przemysł seksualny przyszłości?

Zanurz się w wyuzdany, perwersyjny świat najbardziej intensywnych rozkoszy jakie można kupić za pieniądze. A cena za nie jest naprawdę wysoka...

Opowiadanie dla dojrzałych miłośników cyberpunku i socjo-SF.

Odprysk

Każda zła passa kiedyś się kończy… chyba, że nazywasz się Łukasz Adamiak, a świat od czterech lat dybie na twoje zdrowie, piętrzy przeszkody i obraca w popiół wszelkie wysiłki.

To już nie jest kiepski zbieg okoliczności. To nie jest nawet pech. To Fatum.

Czy Fatum ma twarz?
Czy Fatum można… zabić?

Przekonaj się, ile człowiek potrafi znieść, żeby przetrwać.

Horror ten ukazał się w magazynie „Silmaris” nr 1(4)/2017.

CZYTAJ

Ecce Homo

CZYTAJ

Co by było, gdyby Piłat nie skazał Jezusa na śmierć?

Poznaj pełną kontrowersji historię alternatywną!

Wyobraź sobie, że nie ma ukrzyżowania. Nie ma zmartwychwstania. Tak wiele zależało od jednej decyzji Piłata, podejmowanej w emocjach. W moim opowiadaniu Piłat nie uległ, kiedy tłum krzyczał: „Ukrzyżuj!” – i stało się. Jezus żyje.
Co dalej? Przekonaj się, czytając „Ecce Homo”.

Opowiadanie ukazało się w magazynie „Smokopolitan” nr 10 (3/2017) i zostało nominowane do Nagrody im. Janusza A. Zajdla za rok 2017.

Świergot

Opowiastka z gatunku urban fantasy o tym, jak ważna jest rodzina.

Napisane bynajmniej nie ku pokrzepieniu serc…

CZYTAJ

Kliknij w logo   >>>>>>>

Social media

Social media

Social media

Szukasz moich książek?

Kliknij w logo

Szukasz moich książek?

Kontakt

Kontakt

Kontakt

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!